WYCIECZKA NA MALTĘ 11-18 Września 2020

TERMIN: 11-18 Września 2020. (8 dni) – ZAPISY DO 11.02.2020

Hotel *** lub ****
All inclusive
Wycieczki fakultatywne
Samolotem z Poznania

W programie:
1 dzień. Zbiórka na Lotnisku Ławica ok. godz.14:00. Wylot na Maltę (16:05-18:50). Po przylocie transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 – 7 dzień. Czas wolny. Relaks i plażowanie + wycieczki fakultatywne.
8 Dzień. Śniadanie, czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko, przelot do Poznania
(19:15-22:05), zakończenie wycieczki.

HOTEL: St. George’s Park Hotel***


Obiekt The St. George’s Park Hotel jest położony w samym sercu Paceville, najpopularniejszej dzielnicy klubów nocnych na Malcie. Oferuje on prosto urządzone pokoje i studia, położone w odległości 300 metrów od plaży. Goście mogą bezpłatnie korzystać z szybkiego WiFi. Wyposażenie obejmuje suszarkę do włosów. Na miejscu znajduje się odkryty basen oraz duży taras słoneczny z parasolami i leżakami. Obiekt dzieli jedynie minuta spacerem od klubów, barów i restauracji w Paceville. Z oddalonego o 500 metrów dworca autobusowego w mieście St. Julian’s można dojechać w inne rejony wyspy. W pobliżu budynku zlokalizowany jest parking. Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta St. Julian’s. Najpopularniejsze udogodnienia:
Basen, bezpłatne WiFi, kryty basen, restauracja, pokoje dla niepalących, bar

ZAPISY DO 11.02.2020. Pierwsza wpłata 800 zł.

CENA 2660zł zawiera: 7 dób hotelowych w hotelu *** na ALL INCLUSIVE w pokojach 2-os. typu Standard, opiekę polskojęzycznego rezydenta. Ceny obowiązują na wrzesień 2020. Przelot samolotem Poznań – Malta- Poznań. Ubezpieczenie KL+NNW, bagaż podręczny mały (40x20x25cm), bagażu podręcznego (10 kg, 55x40x20cm), obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
Cena nie zawiera: Podatku klimatycznego (1€/os./dzień), dodatkowo płatny transfer lotniskowy – €12/os. w dwie strony.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Poniżej przedstawiam kilka z wycieczek z polskim przewodnikiem. Ceny podane są dla grupy 32 osób. Możecie Państwo wybrać dowolną ilość wycieczek, które zorganizujemy w przeciągu tygodnia.

 • Valletta – odwiedzimy stolicę Malty, miasto Zakonu Joannitów. Zobaczymy główną bramę oraz budynek Parlamentu, przejdziemy do Ogrodów Barakowych i zobaczymy panoramę Wielkiego Portu. Wejdziemy do katedry Św. Jana i zobaczymy obrazy Caravaggio. Przejście Republik Street oraz Merchant Street pod Pałac Wielkich Mistrzów. Czas wolny.
 • Malta Centralna – odwiedzimy dawną stolicę Malty Mdinę i Rabat. Zobaczymy rzymskie katakumby oraz wejdziemy do Katedry św. Pawła w Mdinie. Przejazd do wioski rzemieślników Ta’Qali gdzie zobaczymy jak wytwarza się tradycyjne produkty maltańskie. Wizyta w miejscowości Mosta, która słynie z ogromnej kopuły swojego kościoła parafialnego. Odwiedzimy także klify Dingli – najwyższy punkt na Malcie.
 • Gozo – zwiedzanie rozpoczniemy od przepłynięcia na drugą co do wielkości wyspę w archipelagu – Gozo. Tam zobaczymy m.in. świątynię megalityczną Ggantija, która ma ponad 5000 lat. Odwiedzimy okolicę cudów natury Dwejrę oraz przejedziemy do Victorii – stolicy Gozo. Podczas zwiedzania przewidziany lunch (w cenie). Wizyta w centrum rękodzieła lokalnego oraz czas wolny.
 • 3 Miasta – wizytę rozpoczniemy od spaceru wzdłuż przepięknej zatoki. Następnie przejdziemy do centrum Birgu, żeby zobaczyć przepiękne pałace oraz kręte uliczki pierwszej siedziby Joannitów na
  Malcie. Przejazd do wioski rybackiej Marsaxlokk – tam spacer wzdłuż promenady oraz czas wolny na kawę czy zakupy. Na koniec odwiedzimy Blue Grotto – możliwość popłynięcia małą łódką żeby w
  pełni docenić piękno jaskiń i naturalnych łuków skalnych (dodatkowo płatne €8/os. na miejscu, uzależnione od pogody).
 • Comino – całodzienny rejs do Blue Lagoon, czyli przepięknej laguny położonej na wyspie Comino. W lagunie około 3 godziny czasu wolnego na kąpiel w błękitnych wodach zatoki.
  Ceny:
 • Valletta – €30/os.
 • Malta Centralna – €35/os.
 • Gozo – €58/os.
 • 3 Miasta – €20/os.
 • Comino – €30/os.

www.travelproject.pl | biuro@travelproject.pl
tel. 603 33 23 23
tel. 534 93 14 48